Affiliate Marketing

Affiliate Marketing nedir, nasıl yapılır?

Affiliate marketing sisteminin Türkçe karşılığı satış ortaklığıdır. Bu işi internet üzerinden yapılan komisyonculuk olarak düşünebilirsiniz. Affiliate marketing sisteminin mantığı; başkalarının ürünlerinin internet üzerinden pazarlanmasına yardımcı olarak bunun karşılığında komisyon almaktır. Bu iş online olarak tamamen internet üzerinden yürütülmektedir.

 

Affiliate marketing sistemi son yıllarda internet girişimcileri arasında en popüler kazanç sistemlerinden biri olmuştur. Bu kadar popüler olması son derece doğaldır. Çünkü affiliate marketing hem ürün sahipleri hem de satış ortakları için inanılmaz fırsatlar sunan bir kazanç ve ortaklık sistemidir. Sistemin en güzel yanları; sermaye gerektirmemesi, sıradan internet kullanıcılarının bile yapabileceği kadar basit bir mantığa dayanması ve internet üzerinden yapılmasıdır.

 

Satış ortakları ürünün satışına yardımcı olarak ürün sahibine kazandırır. Ürün sahibi bunun karşılığında satışına vesile olduğu her ürün için satış ortağına komisyon öder.

Yorum bırak

Yeniliklerden haberdar olun

Lütfen maillerinizi kontroll ediniz ve maillistesine katilmak icin onaylayiniz


Warning: include_once(analyticstracking.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/4/d380138918/htdocs/wp-content/themes/Evolution/footer.php on line 55

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'analyticstracking.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php5') in /homepages/4/d380138918/htdocs/wp-content/themes/Evolution/footer.php on line 55