X-Network nedir nasil çalışır?

Yazan - - Eylül 17, 2011 - Proje-X | 0 yorum

 

 

 

XNetwork 1 Ağustos tarihinde aktif olarak yayına başladı. 18bin kişinin üzerinde destekçiyle büyümeye devam ediyor! Bu da ne kadar güçlü bir şekilde büyüyeceğinin göstergesi!

 

 

XNetwork nedir kısaca anlatmak istiyorum. Tek cümleyle özetlemem gerekseydi; “Sıradışı bir Network Marketing sistemi!” derdim. Affiliate Marketing ile Network Marketing sistemlerinin gücünü birlikte kullanan, yenilikçi ve hiç şüphesiz çok para kazanmanızı sağlayacak olan XNetwork herkes tarafından büyük bir heyecanla karşılandı ve büyük bir hızla büyüyor!

Bu yazıyı çok dikkatli okuyun. Çünkü hayatınızı değiştirebilme potansiyeline sahip!

 

XNetwork’a Üye Olduğumda Alacağım Ürünler Neler?

Her Network Marketing sisteminde olduğu gibi XNetwork’de de bir ürün sahibi oluyorsunuz. Bu ürün tam otomatik para kazanan bir web sitesi! Affiliate Marketing ağı olan Xticaret’te satışta olan ürünlerin tanıtım yazıları, görselleri, müşteri yorumları vs. size verilecek olan sitenize otomatik olarak ekleniyor! Böylece sitenize giren ve alışveriş yapan her bir müşteri için ortalama %50 (25-35 TL civarı) kazanç elde edeceksiniz. Yapmanız gereken ise sitenize ziyaretçi çekmek. Bunun için ihtiyaç duyabileceğiniz bazı programlar da size sunulacak. Bunlar; bedava reklam yapma yazılımı ve toplu mail atma programıdır. Zamanla yeni programların ekleneceği de verilen bilgiler arasında.

XNetwork üyesi olduğunuzda size verilen X Dükkan nasıl bir site olacak? Örnek bir site görmek istiyorsanız şu siteye göz atabilirsiniz:
http://www.cokparakazanmayollari.biz

 

XNetwork Neden Farklı?
Network Marketing sistemleri genellikle sınırsız 1. seviye, 2. seviye vs hakkı tanır. Yani yüzlerce üye getirip onları doğrudan kendinize bağlayabilirsiniz. Bu yüzden sisteme ilk katılan daha çok kazanır, sonradan katılanların kazanması için ise büyük çaba gerekir. Fakat XNetwork için durum böyle değil. Herkes kendisine maksimum 2 üye getirebiliyor. 2 üyeden sonra getirdiğiniz üyeler ise alt seviyenizde olan üyelere veriliyor. Böylece herkes kazanıyor. Şematik olarak gösterecek görmek isterseniz sol taraftaki çizime göz atın. Siz A’sınız. B ve C sizin 1. seviye, D E F ve G ise 2. seviye üyeleriniz oluyor. Siz B ve C den sonra D’yi de sisteme katarsanız otomatik olarak 2. seviyenize ekleniyor. Bu sayede siz kazanmaya devam ederken alt üyeleriniz de güçlü bir biçimde  kazanıyor.

Bu da demek oluyor ki güçlü bir ekiple XNetwork sistemine dahil olursanız daha çok kazanırsınız! Yazının ilerleyen kısımlarında benim de üyesi olduğum XNetwork Pro ekibinden bahsedeceğim.

 

  • XNetwork ile Nasıl Para Kazanılır?

Diğer Network Marketing sistemlerinin aksine XNetwork sizden yüzlerce üye bulmanızı istemiyor! Sadece 2 kişi bulmanız sisteme güçlü bir giriş yapabilmeniz için yeterli. Özellikle güçlü bir ekipteyseniz, yani üst seviyenizde olan XNetwork üyeleri profesyonelse çok az bir çabayla maksimum kazanca ulaşmanız mümkün. Bununla birlikte hiçbir şey yapmadan para kazanabileceğinizi düşünüyosanız bu fikrinizi hemen değiştirmenizde fayda var. Network Marketing sisteminde sizin performansınız da çok kritiktir. Ancak sağlam bir ekipteyseniz işiniz çok daha kolaydır!

 

  • XNetwork ile Ne Kadar Para Kazanılır?

XNetwork sisteminde yine diğer Network Marketing sistemlerinden farklı olarak her seviyeden para kazanmazsınız. Sadece 5. seviyedeki üyelerinizden %40 ve 7. seviyedeki üyelerinizden %30 para kazanırsınız. Yani bu demek oluyor ki XNetwork gelirinin %70′ini üyelerine geri ödüyor! Eğer 7. seviyenize kadar tam olarak doldurursanız kazanacağınız rakam 3 ayda bir 6147TL olacaktır. Bu da aylık 2bin liradan fazla bir gelir demektir! Daha iyi görmek için aşağıdaki grafiği inceleyebilirsiniz.

Diyelim ki 7. seviyeniz tamamen doldu. Daha fazla kazanmak için ne yapabilirsiniz? XNetwork’te isteyen herkes istediği kadar pozisyon (üyelik) açabilir. Yani isterseniz bu işe 3 üyelikle de başlayabilir ve bu sayede kazancınızı 3 kat arttırabilirsiniz!

 

 

  • XNetwork ile Kazançları Hesabınıza Çekmek

5. seviyede 8 tane üyeniz olduğu anda hesabınıza para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca 7. seviyenize her 8 kişi eklendiğinde paranızı hesabınıza çekebilirsiniz. Bunlar sadece üyeliklerden kazanacağınız paralardır. Size verilecek olan otomatik sitede ise sizin satış ortaklığı bağlantınızla ürünler satılacak. Bunlardan kazanacağınız paralar ise ayda 2 kez hesabınıza yatacaktır.

 

  • XNetwork Otomatik Üyelik Yenileme

Üyelik ücretleri 3 aylıktır ve her 3 ayda bir yeniden ödeme yapmanız gerekir. Fakat 5. seviyede 3 üyeniz olduğu anda üyeliğiniz 3 ay daha uzatılır. Elde ettiğiniz kazancınız siz ek ödeme yapmasanız da üyeliğiniz güncellenmesi için kullanılmış olur böylece.

Yorum bırak

Yeniliklerden haberdar olun

Lütfen maillerinizi kontroll ediniz ve maillistesine katilmak icin onaylayiniz


Warning: include_once(analyticstracking.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/4/d380138918/htdocs/wp-content/themes/Evolution/footer.php on line 55

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'analyticstracking.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php5') in /homepages/4/d380138918/htdocs/wp-content/themes/Evolution/footer.php on line 55